Новини

Осінні канікули верхи!

Осінні канікули – це чудова нагода влаштувати сімейну втечу з галасливого міста в гори, змінити звичне оточення і зміцнити імунітет перед початком зими. 

Справжнє оздоровлення для дитячого організму – це природа та чисте повітря. А чистішого повітря, ніж в Карпатах, годі й шукати! 

На «Хуторі Тихому» ваші діти не лише  наберуться сил, але й забудуть про телефони та планшети. У нас ви зможете провести час в колі сім’ї та відволікти дітей від інтернету та телебачення. Для наших юних гостей – безкоштовне дозвілля в Кінному клубі.

Тільки на період осінніх шкільних канікул з 26 жовтня по 4 листопада!

Катання верхи для школярів БЕЗКОШТОВНО!

Osennyi-kanikuli

Ми не випадково обрали саме іпотерапію (катання на конях) для оздоровлення школярів. Це не лише захоплююче спілкування, але й лікувальна терапія. Цей метод оздоровлення позбавляє від стресів, збудливості та замкненості, розвиває координацію та рівновагу. Під час катання рівномірно навантажуються всі м’язи тіла, формується осанка. Особливо корисна іпотерапія у лікуванні порушень постави. 

Розваги в оточенні природи зміцнюють імунітет дітей, знімають стрес та втому. Чисте гірське повітря очищує легені, вбиває хвороботворні мікроби та насичує кров киснем. Активне дозвілля на просторах Карпат подарує дітям задоволення та користь для здоров’я. 

Тож обирайте котедж «Хутору Тихого» на свій смак та вирушайте на канікули до Карпат! 

Поділитись новиною в соціальних мережах: google_plus