Статті

Де відпочити в горах з дітьми на осінні канікули

Буковинські Карпати пропонують ідеальні умови для відпочинку всією сім'єю - забути про міську метушню і вдихнути гірське повітря на повні груди можна на «Хуторі Тихому». Еко-курорт відкриє новий світ, де кожен осінній ранок наповнений домашнім затишком, туманними пейзажами й гуцульським колоритом.

khutir_title

Чому варто їхати на Хутір з дітьми

Восени організм готується до настання холодів - у цей період велику увагу бажано приділяти оздоровленню. Середньогір'я Карпат у цьому плані можна сміливо назвати найбільш сприятливим місцем для загартовування дитини - збільшенню резервних можливостей органів допомагає не тільки насичене киснем та озоном повітря, але й контрастна зміна температур у різний час доби. У результаті підвищується опір до захворювань, які нерідко атакують з настанням міжсезоння та зими.

Атмосфера «Хутора Тихого» - це можливість відпочити в горах восени у повній тиші, яка в умовах великого міста стає особливо цінною. Таке перезавантаження піде на користь дитині, яка зможе повноцінно поспілкуватися з природою. Цікавим досвідом буде відвідування контактного зоопарку та міні-звіринця, де мешкають доброзичливі домашні й дикі тварини.

На Хуторі сім'ї з дітьми можуть навчитися нового, наприклад, освоїти майстерність верхової їзди. Уроки проводяться в спеціально обладнаному манежі під керівництвом інструктора. Коні - це мудрі тварини з сильною енергетикою, яка передається і дитині.

rukodillia_khutir

Осінні канікули посеред гір розкриють творчий потенціал, який легко втілити в форму на одному з майстер-класів. Студія Хутору відкриває свої двері для дітей, які зможуть освоїти різні техніки рукоділля. Такі уроки позитивно впливають на психологічний стан і навички маленьких творців:

  • розслаблюють і дарують позитивні емоції;
  • тренують увагу й вміння зосереджуватися;
  • вчать терпінню, посидючості та охайності;
  • розвивають фантазію, логіку й мислення.

Уроки рукоділля - розвага для всієї родини, адже в майстер-класах можуть брати участь і дорослі.

Сімейний відпочинок в Карпатах

«Хутір Тихий» знаходиться далеко від промислових підприємств в екологічно чистій зоні - тут природа проявляє себе у всій красі. Оксамитовий сезон з настанням осені дозволяє милуватися красою Буковини в усамітненні всією сім'єю. Дні в оточенні повної тиші та мальовничі пейзажі Карпат стануть ліками проти стресу і поганого настрою.

child_hutir_october

Проживаючи на Хуторі, ви зможете організувати дозвілля для дитини, наповнене розвагами. Завдяки великій території курорту, дитина завжди знаходиться у полі зору батьків. Спостерігати за грою дітей можна або з вікна котеджу, або ж з балкона чи тераси, при цьому займаючись улюбленою справою. Територія закрита для сторонніх відвідувачів, що забезпечує додаткову безпеку.

Відпочинок на «Хуторі Тихому» - це подорож в іншу країну, яка живе в розміреному темпі, позбавленому міського поспіху. Гори не тільки зцілюють, а й наповнюють життєвою силою, яка надихне кожного члена сім'ї на нові звершення.

 

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини