Оздоровлення

Лікування тишею в Карпатах

Як часто ви перебуваєте в цілковитій тиші? Без гулу машин, гамору людей... Де жоден сторонній звук не порушує голосу ваших думок? Тиші не лишилося місця в бурхливому світі. Вона живе там, де панує природа...

Tisha-web-in2

Людина століттями розвивалася в оточенні звуків природи. Із розвитком цивілізації їх витіснив техногенний шум. Але так само, як і тисячі років тому, пташиний спів, шелест листя та шепотіння трав приводять нас в стан спокою й умиротворення.

Техногенний шум – «чума ХХІ століття»

Всесвітня організація охорони здоров'я (World Health Organization (WHO)) назвала шумове забруднення «чумою ХХІ століття». А Міністерство екології Німеччини встановило, що шум є другою після куріння причиною розвитку серцево-судинних захворювань.

Tisha-web-in4

Тиша – це природний еліксир, який допомагає протистояти шкідливому техногенному шуму. Вона наповнює силами та енергією, відкриває в нас "друге дихання" та знімає стрес.

Перебування в тиші - найкраща стресотерапія, яка подарує вам помітний оздоровчий ефект:

  • ви відчуєте спокій та розслаблення;
  • ваш тиск та кровообіг нормалізуються;
  • покращиться робота мозку та сон; 
  • відновите в пам’яті забуту інформацію;
  • розкриєте в собі творчий потенціал.

Еко-курорт «Хутір Тихий» - тут у дзвінкій тиші панує казка

Далеко від гамірного міського життя, в оточенні Карпатських гір розташувався еко-курорт «Хутір Тихий». Це справжній острів дикої природи, який оминув стрімкий поступ цивілізації. Тут ви не почуєте звичного міського шуму. Все що вас оточуватиме – це спокій, тепла домашня атмосфера та тиша. 

Tisha-web-in1

Під час відпочинку на «Хуторі Тихому» ви відчуєте на собі лікувальну силу тиші. Вона допоможе вам забути про симптоми "хвороб цивілізації": 

  • втому, що не проходить навіть після сну, 
  • надмірну тривожність та дратівливість, 
  • відсутність радості в житті. 

Ви зануритеся в стан повного розвантаження, забудете про стреси і втому, очистите думки від зайвих тривог. Тут, в оточенні природи, приходить розуміння: здоров’я – найголовніша цінність у житті.

Вдихайте тишу - видихайте стрес на еко-курорті «Хутір Тихий»!