Оздоровлення

Гуцульська баня в Карпатах

Відвідування гуцульської бані - це справжній ритуал, який обов'язково слід спробувати під час відпочинку в Карпатах. Адже ніде більше Ви не отримаєте таких неймовірних відчуттів від процедури, як в горах. 

Sauna_in_web11

В гуцульській бані "Хутору Тихого" Вас огорне гарячий пар з ароматом м'яти. Ви відчуєте, як тіло стає легким та невагомим, а думки - чистими та світлими. Справжні дубові та березові віники допоможуть отримати незабутній ефект, збадьорять Вас та додадуть сил. 

Гуцульська баня - це більше, ніж косметична процедура. Вона є відмінним засобом проти стресів та втоми, а ще ефективний оздоровчий ритуал. Пропарювання допомагає організму вивести шкідливі речовини, відновити водно-сольовий баланс, зміцнює судини, активізує роботу легень та покращує стан шкіри.

Після гарного пропарювання на вас чекатиме ароматний карпатський чай з гірським медом. Він подарує справжню насолоду та підсилить релаксуючий ефект.

Bania_in_web4

Після відвідування бані недарма кажуть: "наче заново народився". Саме такі відчуття Вас переповнюватимуть після процедури. Банний комплекс "Хутору Тихого" Ви полишите оновленими та сповненими душевної легкості.