Статті

Відпочинок в Карпатах взимку

«Хутір Тихий» затаївся посеред незайманої природи, гірських вершин і ялинових лісів, дивовижний тандем яких захоплює подих. Щоб дістатися до еко-курорту, ви можете скористатися послугою трансферу, яка передбачає чимало цікавих зупинок по дорозі.

Чортория і Вашківці: цікаві місця

Послуга трансферу від «Хутору Тихого» передбачає невелику екскурсію по шляху на еко-курорт. Ваш відпочинок в Карпатах розпочнеться з захопливої поїздки по місцевих визначних пам'ятках.

Mykolaichuk_khutir

Чого тільки варте село Чортория, де народився Іван Миколайчук ─ відомий актор і кінорежисер. Зараз в колишньому будинку маестро знаходиться музей-садиба, в експозицію входять особисті речі, сімейні фотографії, народні костюми та різна друкована продукція, присвячена його творчості. У дворі знаходиться відбудований колодязь і бюст Миколайчука.

Село може похвалитися й інший пам'яткою, практично невідомою жителям України, але від того не менш прекрасною. Лебедине озеро, яке практично ніколи не замерзає з настанням морозів, взимку стає пристановищем для сотень лебедів - вони злітаються сюди погрітися. Поруч з мудрими птахами можна відчути справжній релакс, помилуватися їхньою красою та граціозністю.

Lebedyneozero_khutir

У Чорториї також знаходиться цікава пам'ятка архітектури - палац Манеску, побудований приблизно в середині 19 століття, за іншими документами - в далекому 18-му. Зараз в будівлі відкритий психіатричний диспансер, але це не заважає насолоджуватися чудовою архітектурою - в ній поєдналися неоготика і румунські мотиви.

Село Вашківці відоме Свято-Аннинським жіночим монастирем, який знаходиться на вершині Анниної гори. У цій місцевості чернече життя зароджувалася ще за часів Київської Русі, але не отримало сильного розвитку. Будівництво монастиря почалося в 1994 році з нуля, зараз на території обителі знаходяться келії, господарські приміщення, дзвіниця. У монастирі зберігаються численні святині, в тому числі та чудотворна ікона «Господь Вседержитель».

Annynmonastyr_khutir

У центрі Вашківців знаходиться православна церква Святого Миколи, яка зводилася під впливом західних традицій в 19 столітті. Саме тому храм на вигляд більше нагадує костел.

Що ще подивитися в Карпатах взимку

Буковинський край багатий архітектурними пам'ятками, серед яких особливе місце займають дерев'яні церкви:

1. По дорозі на Хутір можна помилуватися однією з них, розташованої в селі Зелена. Церква Святого Михайла - це триверхий храм, зведений в кращих традиціях дерев'яного зодчества.

2. В селі Тораки також знаходиться відома пам'ятка - церква Різдва Святого Івана Хрестителя. Храм згадується ще в 18 столітті.

Річка Черемош привертає своїми мальовничими пейзажами, відображенням смерекових лісів, бурхливим потоком і шумом води - така панорама сама по собі налаштовує на релакс та відпочинок. Серед невеликих цікавих локацій варто відзначити й численні дерев'яні містки - обов'язково зробіть на одному з таких фото на пам'ять.

Cheremosh_khutir

Еко-курорт «Хутір Тихий» ─ це відпочинок з комфортним розміщенням, смачною їжею, приправленою колоритом місцевої гуцульської кухні, активними розвагами та чудовими видами на гори. Почуйте, як звучить тиша Карпат, яку не турбує шум міста.

Взимку катання на лижах - одне з кращих розваг для всієї родини. Для новачків передбачені тренування під керівництвом інструктора. Не варто відмовляти собі в задоволенні прокататися по засніженому спуску в оточенні незайманої природи.

 

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини