Статті

Відновлення імунітету після covid-19 в Карпатах

Реабілітація після covid-19 на «Хуторі Тихому» буде супроводжуватись атмосферою спокою та тиші.  Клімат середньогір'я Карпат ідеально підходить для відновлення дихальної системи, а відвідування ялівцевої галявини сприяє швидкому очищенню легень.

house_khutir_reabilitacia

Турбота про імунітет

Для організму коронавірус не проходить безслідно, залишаючи після себе знижений імунітет. «Хутір Тихий» пропонує оптимальні умови для відновлення захисних сил організму в Карпатах - оздоровлення відбувається внаслідок поєднання кількох факторів:

• чистого гірського повітря;

• температурного загартування;

• активізації шкірного дихання;

• високої концентрації фітонцидів.

На «Хуторі Тихому» ми також подбаємо про ваше харчування під час відпочинку - смачні страви з якісних продуктів і чиста джерельна вода слабкої мінералізації допоможуть у відновленні імунітету. За допомогою збалансованого раціону організм отримає все необхідне для нормальної роботи органів і систем. Як додаткове джерело вітамінів і ферментів радимо натуральний гірський мед з власної пасіки Хутору.

mountain_khutir

Відновлення нервової системи

Від хорошого функціонування нервової системи багато в чому залежить загальне самопочуття - перенесений стрес після ковіду, велика кількість негативної інформації, занепокоєння за своє здоров'я часто забирають останні сили. У результаті з’являється перенапруження, значно погіршується сон, а повноцінно відпочити просто не виходить. Однак на «Хуторі Тихому» ми створимо всі умови, щоб ви забули про стреси та нерви почали активно відновлюватися.

Еко-курорт знаходиться далеко від цивілізації - це один із головних секретів успішного оздоровлення після корони. Ніякого міського шуму й постійного поспіху - ви опинитеся в абсолютно іншому світі Карпат, де можна нарешті зупинитися та потурбуватися про власне здоров'я.

Важливу роль також відіграє тиша - ви залишитеся наодинці з природою, повернетеся в стан спокою й умиротворення, якого важко досягти в міському середовищі, в оточенні безлічі чинників, що відволікають. В Карпатах ви позбудетеся перенапруження - нервова система відпочине і реабілітується. В результаті зникнуть:

• втома, яка не проходить навіть після тривалого сну;

• дратівливість й підвищена тривожність;

• негативні думки, які не дають насолодитися радістю життя.

Карпати - ефективна альтернатива санаторно-курортному лікуванню. Замовляйте індивідуальний будиночок, щоб почати відновлення організму на свіжому повітрі!

nature_khutir

Ідеальне місце для реабілітації після коронавірусу

Віддалене розташування будиночків на «Хуторі Тихому» - ще один фактор, що знижує стрес. Ніяких натовпів відпочивальників - тільки ви й первозданна природа. На нашому еко-курорті можна вільно гуляти стежками, милуватися захопливими панорамами (а це ще один вид терапії!) і релаксувати. Ніяких дратівливих моментів - тільки довгоочікуваний спокій.

Який з індивідуальних будиночків в горах ви б не обрали, вас завжди чекає високий рівень комфорту. Продумана атмосфера виключає необхідність адаптації до нових умов - тут буде так само затишно, як і вдома. Аромат деревини та теплі тони інтер'єру посприяють більшій релаксації, а панорамні вікна дозволять милуватися навколишньою красою навіть не виходячи з котеджу. Такий відпочинок сприятливо позначиться на здоров'ї, адже вся атмосфера спрямована на зближення з природою.

Свіже повітря в горах, неспішний темп перебування на Хуторі і комфорт в період реабілітації після ковіду чекають вас!

 

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини