Статті

Весняні розваги в Карпатах 2021

Весна в горах знаменує собою теплі дні й пробудження від зимової сплячки, яке найкраще відсвяткувати активними розвагами. Приїжджайте на «Хутір Тихий», щоб взяти участь в зеленому туризмі, риболовлі та відправитися на екскурсію по Буковинському краю, якому є що показати гостям.

khutir_tykhyi_march

Якщо любите активності

Розваги в Карпатах з настанням тепла ─ це про драйв, нові враження та позитивні емоції. Наповніть свої дні на Хуторі ідеальними варіантами дозвілля.

Катання на конях

Спілкування з кіньми - унікальний досвід, адже ці мудрі тварини чудово розуміють людей і дарують позитивну енергетику. Встановити контакт з ними легко - переконайтеся у цьому самі, відвідавши наш кінний клуб разом з сім'єю.

Катання верхи можна справедливо вважати повноцінним релаксом, а якщо додати до кінних прогулянок ще й милування ландшафтом, то такий відпочинок у два рази ефективніше знімає стрес!

Піші прогулянки

Путильський край приховує захопливий світ Карпат - побачити його ми пропонуємо під час пішої прогулянки. Під керівництвом гіда ви вирушите за індивідуальним маршрутом, побачите захопливі ландшафти, унікальну флору і фауну, характерну для гірської місцевості.

Гірський велоспорт

Гірський велоспорт відноситься до еко-френдлі активностей, оскільки не шкодить навколишньому середовищу. Крім того, на велосипеді ви зможете милуватися красою природи й одночасно тренувати м'язи, дихальну систему та знімати накопичену напругу.

Навіть одного заїзду в гори досить, щоб відчути себе іншою людиною, скинувши з себе негативні емоції разом з фізичним навантаженням. А ще ви зможете дістатися до місць, куди не проїде автомобіль!

Рафтинг

Сплав по гірській річці Черемош - це унікальний досвід, який можна отримати з настанням теплих весняних днів і до похолодання. Щоб взяти участь в рафтингу, не потрібно ніякої попередньої підготовки - тільки бажання. «Хутір Тихий» подбає про трансфер і про те, щоб ви отримали справжній сплеск адреналіну!

verhova_izda_khutir

Виїзні екскурсії з Хутору Тихого

Наш еко-курорт організовує виїзні екскурсії по Буковинському краю - вони показують Карпати з нової, незвіданої сторони. Навесні такі міні-подорожі особливо цікаві - навколо все розцвітає, природа стає соковитішою і яскравішою, що в кілька разів збільшує позитивні враження від поїздки.

Обирайте вподобану локацію і почніть знайомство з Буковиною під час відпочинку на Хуторі.

Памір

Радіолокаційна станція «Памір», яка із засекреченого військового об'єкта перетворилася на унікальну туристичну локацію, знаходиться поряд з румунським кордоном. Панорами українських Карпат і білосніжні куполи на тлі гірського ландшафту - така екскурсія запам'ятається надовго!

Смугарські водоспади й Протяте Каміння

Мальовничий каскад водоспадів, оточений з двох сторін потужними скелями, вражає своєю красою. Це неймовірне видовище варто побачити на власні очі.

Межиріччя Виженки й потоку Смугарів приховує унікальну геологічну пам'ятку - Протяте Каміння. Свою назву скелі отримали через безліч ходів і отворів, які пронизують пласти пісковику - картина справді видовищна!

Озеро Гірське Око

Природна водойма, прихована від сторонніх очей в глибині буковинського лісу - одна з головних визначних пам'яток краю. Відображення вікових ялин у водній гладі заворожує й гіпнотизує.

protiati_kameni_khutir

«Хутір Тихий» запрошує вас поринути у світ весняного релаксу, поєднуючи активні розваги з оздоровленням. Обов'язково порадуйте себе кінною прогулянкою, риболовлею або ж вирушайте на виїзний пікнік у будь-яку вподобану точку поруч з курортом - варіантів для цікавого й корисного відпочинку безліч!

 

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини