Статті

Мандруй Україною. Відкрий для себе відпочинок в Буковинських Карпатах!

Чернівецьку область незаслужено обходять увагою мандрівники, а даремно - регіону є що запропонувати навіть самому вибагливому туристу. Буковинські Карпати з їх унікальною атмосферою і колоритом знаходяться саме тут (про що можна мимоволі забути), але одними горами список пам'яток не обмежується. Якщо ви хочете зазирнути за межі Чернівців, досить від'їхати лише трохи в сторону, щоб Буковина відкрилася з нової сторони.

budynky-mandruiukrainoiu_khutir

Мандруй Україною: кращі природні об'єкти Чернівецької області

Першими в списку йдуть Смугарські водоспади - цілий каскадний потік, який впадає в річку Черемош. Оточений могутніми скелями з двох сторін, Смугарів показує свою первозданну силу, зачаровуючи шумом води та мальовничістю природи навколо.

Сім водоспадів України розтягнулися вздовж річки на 2 кілометри - різні за висотою та натиском води, вони були й залишаються неповторною карпатською дивиною. Особливо вражають масштаби Великого Гука - тут висота падіння потоку досягає 25 метрів!

Скеля Скам'яніла багачка, яка знаходиться в селі Усть-Путила, підноситься над навколишнім пейзажем в районі з'єднання річок Путилка і Черемош. 30 метрів у висоту та 2 метри в ширину - такі масштаби цього унікального природного об'єкту, створеного в результаті постійного впливу вітрів на скелю. З пам'яткою пов'язана місцева легенда - її завжди можна послухати на одній з екскурсій, які організовуються по регіону «Хутором Тихим».

Протяте каміння знаходиться в межиріччі Виженки й потоку Смугарів та однозначно варте витраченої півторагодинної подорожі від перевалу Німчич. Геологічна пам'ятка природи утворена із розчленованих пластів пісковика, щедро пронизаного різними за діаметром ходами й отворами. Гора Соколине Око з цієї ж скельної групи - місцева туристична «знаменитість», примітна своєю кам'яною аркою, висіченою в результаті тривалої ерозії.

У буковому лісі недалеко від Соколиного Ока ховаються інші мальовничі скельні масиви, а з самого перевалу Німчич відкривається масштабний панорамний вид на річку Черемош - такими туристичними об'єктами під час відпочинку в Карпатах обов'язково варто помилуватися!

girskeoko-mandruiukrainoiu_khutir

Буковина - унікальний світ, який при детальному знайомстві розкриває свої природні перлини мандрівникові:

озеро Гірське Око, оточене стародавніми ялинами, вразить своєю первозданною красою;

урочище Слатівнік запропонує мінеральну воду з джерела;

гора Красний Діл закохає в мальовничі пейзажі Чернівецькій області;

карпатські полонини та ліси пригостять дикими ягодами й грибами, подарують збір цілющих трав.

Подорожуй Україною, щоб побачити всю магію рідної країни!

Неповторний колорит Карпатських гір

Відпочинок в Карпатах починається вже в Чернівецькій області. Подорожуючи Буковиною, можна влаштувати привал на «Хуторі Тихому». Еко-курорт з котеджами - один з небагатьох в регіоні, де атмосферу краю не порушують великі виробництва та галасливі натовпи туристів.

Хутір знаходиться в оточенні гір та смерекових лісів, а віддалені один від одного будиночки дозволяють насолодитися природою в повному усамітненні та релаксі. З кожного котеджу відкривається панорамний вид на карпатський краєвид, велич якого можна вдихнути разом з чистим повітрям, наповненим ароматом хвої.

bukovyna-mandruiukrainoiu_khutir

Активне знайомство з місцевою кухнею - та частина подорожі, яку не варто пропускати! У нашому ресторані гуцульські рецепти оживають, показуючи весь свій гастрономічний потенціал.

Кожен день буде наповнений активними розвагами, релаксом і спокоєм, досягти якого можна лише в горах. На Хуторі Тихому ви побачите нову сторону Карпат – скарбу України!

 

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини