Новини

Фотоконкурс: Хутір Тихий у світлинах - 2017

fotokonkursАдміністрація Еко-курорту «Хутір Тихий» не перестає захоплюватись світлинами, зробленими нашими гостями під час відпочинку. Нам дуже хочеться, щоб Вашу майстерність і наші краєвиди побачили якомога більше людей та відзначити і віддячити Вас за вміння побачити той дивовижний світ, який ми пропонуємо нашим гостям. Тому уже традиційно в кінці року на протязі грудня ми проводимо фотоконкурс «Хутір Тихий» у світлинах, який цього року ми будемо проводити на наших офіційних сторінах у соцмережах Facebook та Instagram.

Умови конкурсу:

  • Надсилайте нам свої фото (не більше трьох) на електронну адресу [email protected] зроблені Вами під час відпочинку на Еко-курорті «Хутір Тихий», незалежно від пори року, з поміткою «ФОТОКОНКУРС». Напишіть  адресу на свій профіль у соціальних мережах та кілька слів про свої враження від відпочинку.
  • Надіслані фото будуть опубліковані на наших офіційних сторінках у Facebook та Instagram.
  • Фотографії повинні бути оригінальними. Копії фото не приймають участі в даному конкурсі.
  • Зараховуються вподобання «лайки» під кожним фото тільки на наших офіційних сторінках. Кожне фото набирає окрему кількість «лайків».

В даному фотоконкурсі буде визначено двох переможців: перший – за сумарною кількістю «лайків» під кожним фото (підраховується загальна кількість голосів на всіх наших сторінках у соцмережах); другий - на розсуд журі, до якого увійде адміністрація Еко-курорту «Хутір Тихий».

Переможці отримають сертифікати на безкоштовне проживання в котеджі «Шале «Комфорт» на 2 доби.

Імена переможців буде оголошено 30 грудня 2017 року.

Бажаємо удачі та перемоги!

Поділитись новиною в соціальних мережах: google_plus