Статті

Екологічний відпочинок в Карпатах і чому ми називаємося еко-курорт

«Хутір Тихий» - це не просто курорт, який знаходиться в Буковинських Карпатах. Це місце, де самобутня і незаймана природа збережена у всій своїй різноманітності. Кожен гість отримує можливість спробувати справжній еко-відпочинок з додаванням гуцульського колориту.

March_khutir_shale

Еко як стиль життя

Турбота про навколишнє середовище не може виражатися в якійсь одній деталі - це завжди комплексний підхід до щоденних ритуалів. Ми зробили акцент на вживанні органічних продуктів з власної ферми, відмовилися від штучних матеріалів при зведенні шале і пропонуємо види розваг, спрямовані на досягнення єдності з природою.

«Хутір Тихий» - це острів, не порушений цивілізацією, що зберіг домашній комфорт. На нашому еко-курорті ви спробуєте чисту воду з гірських джерел, отримаєте дозу аеро- і ландшафтотерапії, зарядитесь позитивними емоціями та енергією.

Ресторан Хутору можна справедливо назвати місцем зосередження магії. Тут створюється магія, для якої досить декількох простих компонентів: карпатської води, натуральних інгредієнтів, унікальної рецептури та кулінарної майстерності. Меню представлено як традиційними європейськими стравами, так і гастрономічним різноманіттям місцевої кухні.

Філософія екологічного способу життя виключає вживання продуктів тваринного походження, отриманих внаслідок примусового харчування, використання гормонів і стимуляторів росту. Саме тому наші корови і кози випасаються в умовах вільного вигулу, їх раціон складається з соковитої карпатської трави і чистої джерельної води, що гарантує насичений смак молока й страв на його основі. До речі, «молочна» терапія піде на користь не тільки дитячому організму - дорослі після такого оздоровлення також відчують приплив сил.

March_khutir_flowers_2

Наодинці з природою

Відпочинок на «Хуторі Тихому» стане точкою відліку, досягнувши якої ви відчуєте себе іншою людиною. Забути про втому і стрес допоможе атмосфера умиротворення й балансу, яка панує в наших думках.

Для зведення котеджів використовувалася натуральна деревина та інші екологічно чисті матеріали, що підкреслюється деталями кожного інтер'єру. Який будиночок ви б не обрали - купольний або традиційний дерев'яний, близька присутність природи завжди буде відчуватися. Внутрішня обстановка в теплих відтінках, квіткові композиції картин і яскравий розпис стелі, затишний камін і панорамні вікна - деталі пазла складаються для того, щоб поїздка в гори запам'яталася надовго.

Якщо ви можете зарахувати себе до любителів активного дозвілля і навіть під час відпочинку переважно не засиджуєтесь на одному місці, обирайте вподобану екскурсію та вирушайте за новими враженнями! 

March_khutir_flowers

Тим більше що на Буковині є на що подивитися:

• Селятин, який знаходиться на кордоні з Румунією, може похвалитися унікальною дерев'яною церквою, побудованою без єдиного цвяха.

• Музей-садиба Юрія Федьковича знаходиться в будинку, будівництво якого датується 18 століттям, а сама експозиція представлена предметами одягу, побуту та іншими самобутніми експонатами, що колись належали письменнику і членам його сім'ї.

• Озеро Гірське Око, обрамлене буковинським лісом, відкриває дивовижний панорамний вид, від якого по-справжньому захоплює дух.

• Смугарські водоспади - мальовнича пам'ятка, оточена могутніми скелями. Висота потоків різниться, що підкреслює велич водної стихії.

March_khutir_river

Відвідування еко-курорту - те, чого потребує житель великого міста. Короткого вікенду досить, щоб рівень стресу помітно знизився, а організм очистився. У Карпатах ви не тільки відпочинете від метушні, гучних звуків та інформаційного шуму, але й відновите емоційний баланс.

 

Поділитись статтею в соціальних мережах: google_plus
Наші

Новини