Новини

До уваги автомобілістів!

Кожний відгук та коментар наших гостей має велике значення для нас. Ми отримуємо від наших гостей  багато позитивних відгуків. Та часто серед компліментів чуємо одне прикре «але». 

«…единственный огромный минус - дорога, которой нет…»

«Курорт супер! Но дороги нет…»

«…дорога відсутня на жаль…»

«… ближайшие 50 км к этому месту нет дороги от слова вообще…»

Auto-news-inМи тримаємо під контролем «дорожнє питання» та докладаємо зусиль для його якнайшвидшого вирішення. За останній рік було відремонтовано значні ділянки на шляху до «Хутору Тихого». Проблемні ділянки ще лишилися, але їх протяжність уже незначна.

Тому в допомогу нашим гостям ми підготували карту, де відмітили такі ділянки дороги. Як кажуть: «Попереджений, значить озброєний». Не радимо складати маршрут руху за вказівками навігатора. Перш ніж вирушити до нас на власному авто, ознайомтеся із рекомендованим маршрутом та його особливостями на нашому сайті. 

Тож будьте уважними на проблемних ділянках. А якщо ви екстремал, то уявляйте себе на джип-сафарі. Лише не забувайте про правила дорожнього руху! 

Для тих, хто бажає лишити авто вдома ми організуємо трансфер. А у подорожуючих буде можливість насолоджуватись гірськими краєвидами без хвилювання з вікна нашого авто.

Дика природа Карпат, затишок, тиша та гуцульська гостинність – це та винагорода, яка чекає на вас в кінці маршруту, на «Хуторі Тихому».

 

Поділитись новиною в соціальних мережах: google_plus